Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

İGÜ Yaz Uzay Okulu 5 Temmuz’da başlıyor!

gelişim üniversitesi
  1.   Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
  2. Haberler


İGÜ Yaz Uzay Okulu 5 Temmuz’da başlıyor!Back to the Future, Star Trek, Star Wars ve Interstellar gibi sinema yapıtlarından etkilenerek büyüsüne kapıldığımız uzayda yaşam fikriyle her geçen gün daha da heyecanlanıyoruz. İnsanlığı evrenin derinliklerine götürecek fikrin açık ve erişilebilir olacağı günü bekleyerek bilgimizin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz.

63 Uluslararası akredite programlı, THE kaliteli eğitim (SDG4) sıralamasında Dünya 24.sü Türkiye 1.si; QS EECA 2021 sıralaması “Uluslararası Akademisyen” kategorisinde 58'inci olan İGÜ’de üniversite deneyimine bu yaz başla!

İnsanlığın geleceğinin iş, devlet ve inovasyon liderleri nasıl yetiştirilir?

Uzayda keşfedilecek zeki yaşam formlarıyla ilişkilerimizi düzenleyecek kanunları kim hangi kriterlere göre nasıl yapacak?

Marsta kurulan insan yerleşim kolonisine yapılacak 6 ay sürecek uzay yolculuğunda kabin hizmetleri nasıl planlanır? vb. soruların yanıtlarını İGÜ Yaz Uzay Okulu’nda bulacaksın.

İGÜ Yaz Uzay Okulu’nda sizleri vulcan selamı ile selamlıyor; insanlığı başka galaksilere götürecek ilhamı, aşkı, bilimi, teknolojiyi geliştirecek lider adaylarını bekliyoruz!

Derslerin Yapılacağı Tarih: 5-14 Temmuz 2021

Ayrıntılı Bilgi: https://summerschool.gelisim.edu.tr/

Başvuru Linki: https://form.gelisim.edu.tr/yaz-uzay-okulu

Son Başvuru: 2 Temmuz 2021 23:59’a kadar.

Katılım ücretsizdir, dersler sonunda katılım belgesi verilecektir.Haberler